Opět v naší nabídce a nyní v celém sortimentu:

Invertory TARA

- svářecí a řezací zdroje České výroby


Opět se v naší nabídce objevuje česká svářecí technika TARA a nyní v celém sortimentu! Jedná se vesměs o moderní a spolehlivé tranzistorové invertory pro svařování MMA, TIG DC a MIG/MAG. Dále je v nabídce i invertorová plasma a stále velmi atraktivní přídavný usměrňovač pro majitele klasických svářecích transformátorů. Rozklikněte si následující kategorie:

Svářečky TARA

Stáhněte si kompletní ceník svářecí techniky TARA ve formátu PDF.Nejprodávanější TARA je TT 142

- unikátní svářecí invertor s vestavěnou nabíječkou akumulátorů !


TARA TT 142 je skvělá svářečka na bázi invertorové technologie. Jako první na trhu je vybavena vestavěnou výkonnou nabíječkou autoakumulátorů ! TARA TT 142 umí svařovat v režimu MMA - obalenou elektrodou stejnosměrným proudem. Lze tedy používat všechny druhy elektrod. Pro komfortní svařování obalenou elektrodou TARA TT 142 disponuje všemi obvyklými funkcemi: Arc Force, Anti Stick a Hot Start. TARU TT 142 můžete také přepnout do režimu TIG DC a svařovat touto metodou (pod argonem) stejnosměrným proudem. Pro svařování TIG je nutné zdroj dovybavit odpovídajícím TIG hořákem a tlakovou lahví s ochranným plynem (Argon). V režimu nabíječky lze zvolit napětí 12 nebo 24 V a plynule regulovat nabíjecí proud v rozsahu 3 - 70A. Maximální kapacita nabíjené akumulátorové baterie tedy může být úctyhodných 700 Ah. Všechny provozní funkce a hodnoty lze sledovat na digitálním LED displeji.

TARA TT 142
Technické parametry:

Napájecí napětí:230V+-15% / 50Hz
Jištění:16 A
Napětí naprázdno:98 V
Rozsah svář. proudu:3 - 140 A
Zatěžovatel:140A / 40%
Použitelné elektrody:pr. 1,6 - 3,2 mm
Hmotnost:5 kg
Nabíječka:12 a 24 V / 70A
Max. kapacita aku:700 Ah

TARU TT 142 dodáváme včetně svářecích a nabíjecích kabelů!

Zavolejte na 315 670 666 a domluvte si předváděčku!


Ověřeno ve svářečské škole JK-WELD


Jak to pracuje ?
Co je to invertorová technologie. O tom co je to invertorová technologie a jak invertory pracují se dočtete v sekci Praxe.Úvodní strana  •  Prodejní akce  •  Pracovní oděvy  •  Servis, opravy
Svářecí škola  •  Praxe  •  Speciality  •  Kontakty  •  O firmě  •  Výstavy  •  Odkazy


Odladěno na MS Internet Exploreru 6.0 při rozlišení 800 x 600 pixelů
JK-WELD, s.r.o.   2004 - 2005